Salon Meblowy Pinokio rozpoczął swoją działalność w 2003 roku. Jest on małym sklepikiem w budynku osiedlowym po byłej kotłowni. Założycielem salonu jest młoda kobieta w trakcie studiów, przy pomocy równie młodych, energicznych i pełnych pasji ludzi.

      Obecnie jest to najpiękniejszy salon meblowy w Myśliborzu i okolicy.

      Salon Meblowy Pinokio to prężnie działający sklep z meblami wypoczynkowymi, systemowymi, stołami, krzesłami oraz dodatkami wyposażenia wnętrz.

   Oprócz klasycznych mebli zajmujemy się projektowaniem i wykonawstwem mebli na zamówienia i pod wymiar z usługą montażu. Optymalnie dopasowujemy meble do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wykonujemy dla nich zabudowy garderoby, łazienek, spiżarni a przede wszystkim zadbamy o meble kuchenne z wyposażenie AGD. Nasz profesjonalizm opiera się na tradycji, doświadczeniu i ponadczasowych rozwiązaniach. Oprócz atrakcyjnego wyglądu meble muszą spełniać wiele funkcji, które dyktuje dynamicznie rozwijający się styl życia współczesnych użytkowników. Ergonomia w kuchni to oszczędność czasu, który możemy poświęcić rodzinie J

SALON MEBLOWY PINOKIO
UL. PIONIERÓW 8      
74-300 MYSLIBÓRZ
TEL 95 747 0358
TEL/FAX 95 747 4545
Mail: kontakt@meblepinokio.pl